Witaj w Klubie Avon

Jak zostać Ambasadorem Avon ?

Zarejestruj się, a wyślemy do Ciebie BEZPŁATNIE zestaw darmowych katalogów i materiałów

Czy wiesz, że klub Avon

To nie tylko dostęp do najnowszych katalogów i kuszących rabatów? Każda ambasadorka i ambasador marki otrzymują także fantastyczne nagrody i prezenty – i to już od pierwszego zamówienia! Nie zastanawiaj się, stań się częścią klubu!

Ambasadorom jest łatwiej!

Jak zostać konsultantką Avon? To bardzo proste – wystarczy kliknąć przycisk Rejestracja online na górze strony! Od chwili zaakceptowania zgłoszenia obowiązują Cię nowe rabaty (nawet do 45%!) i ułatwienia. Będziesz mogła na przykład oddać kosmetyk (nawet otwarty!) w ciągu aż 3 miesięcy od zakupu. Zyskasz też dostęp do szkoleń i kursów online, z pomocą których zostaniesz najlepszą konsultantką, a może nawet Liderką Sprzedaży!

Katalog dla konsultantek

Największym udogodnieniem jest możliwość sięgnięcia po najnowszy katalog Avon na długo przed klientami firmy. Jako pierwsza dowiesz się o najlepszych promocjach i okazjach, jako pierwsza też przetestujesz najciekawsze propozycje. Gdy Twoje klientki będą przeglądać najnowszą ofertę, Ty już będziesz mogła opisać im najbardziej interesujące kosmetyki. Szybko staniesz się wyrocznią dla swoich znajomych, a to na pewno sprawi, że tym chętniej będą robić zakupy właśnie u Ciebie!

Nie zwlekaj, dołącz do nas, korzystaj z rabatów, ciesz się z prezentów – i zarabiaj!

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu jest Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Słowicza 32 (02-170) („Avon”). Twoje dane są przetwarzane m.in. w celu zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania Ci naszych produktów. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją o tym, jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz dane osobowe Liderów Sprzedaży i Okręgowych Menadżerów Sprzedaży zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych nr 2016/679 („RODO”): więcej

Strona avon-24.pl należy do niezależnego partnera Avon.